Lewy Brzeg Narwi

Obiekty znajdują się w dwóch pięknych mazowieckich wsiach Burlaki oraz Łęcino (około 60 km od Warszawy). Jest to teren Kurpi Białych otulony Puszczą Białą i rzeką Narew. W okolicy znajdziesz liczne szlaki rowerowe, dla fanów leśnej jazdy oraz osób, które preferują aktywny wypoczynek, a co najważniejsze w okresie letnim zapewniamy rowery. Jeśli jesteś fanem spacerów w otoczeniu leśnego runa, również odczujesz, że znalazłeś swoje miejsce na ziemi. Spędź aktywnie czas, pozwól na zwiększenie tętna w rytm śpiewu ptaków, a wieczorem odpocznij na tarasie, rozkoszując się towarzystwem najbliższych. W pokojach oprócz pełnego wyposażenia, połączysz się z WiFi, jeśli poczujesz potrzebę bycia „Online”. 
Zapraszamy również do odwiedzin ze swoimi pupilami, jesteśmy przyjaźni dla zwierząt. 

 

ATRAKCJE

Zwiedzaj okolice!

Najbliższym miastem jest Pułtusk, w którym znajduje się najdłuższy rynek w Europie. Sprawdź, czy nie kłamie i odwiedź miasto!

Odpoczywaj w naturze!

Naładuj swoje baterie w otoczeniu natury. Wypatruj rzadko spotykanych okazów ptaków i roślin. 

Rób kroki!

Spaceruj, w okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych tras pieszych. Możesz wybrać spacer w samotności lub w towarzystwie najbliższych. 

Koła w ruch!

Prawdziwy raj dla fanów jazdy rowerowej. W okolicy znajduje się sporo rowerowych szlaków, zdobądź je wszystkie! Pomożemy – wypożyczamy rowery dla naszych gości. 

Coś dla ciała! 

Domki posiadają na wyposażeniu saunę i balię. Odpręż się, nic tak nie pomaga w relaksacji ciała i umysły, jak wysoka temperatura i zdrowotne pocenie się. Postaw na siebie i swój odpoczynek. 

Łap zasięg!

Jeśli odpoczywasz, ale musisz też pracować, zapewniamy stały dostęp do WiFi. U nas nic Ci nie umknie, bądź na bieżąco. 

Raj dla twojego pupila!

Nasze obiekty, a dokładnie teren wokół, jest przygotowany pod swobodny odpoczynek z Twoim pupilem. Domek jest niezależny i ogrodzony tak, by Twój zwierzak również czuł komfort wypoczynku. 

General

free
free
free

Spa

free
free

Free time

free
Booking engine HOTRES.pl
Book now