Przewodnik po okolicy

Domek Duża HolenderkaOdpoczynek wśród natury w otulinie Puszczy Białej i Narwi. Idealne miejsce na długie spacery, przejażdżki rowerowe i wygrzewanie się w jacuzzi lub w saunie...

WiFi

WiFi

Kuchnia,aneks

Kuchnia,aneks

TV

TV

Ręczniki

Ręczniki

Szampon, mydło

Szampon, mydło

Ogrzewanie

Ogrzewanie

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Parking darmowy

Parking darmowy

Zwierzak dozwolony

Zwierzak dozwolony

Kominek

Kominek

Zmywarka

Zmywarka

Lodówka

Lodówka

Opiekacz, toster

Opiekacz, toster

Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Czajnik

Czajnik

Obiekt znajduje się w malowniczym zakątku wsi Burlaki przy ulicy Holendrów, prowadzącej wprost do plaży nad rzeką Narew. Domek mierzy 48 m², oprócz salonu z aneksem kuchennym, na parterze jest mała sypialnia z łóżkiem małżeńskim i antresola również z łóżkiem małżeńskim. Domek Duża Holenderka posiada na wyposażeniu kominek (kozę) oraz prywatne jacuzzi i saunę. Teren, na którym znajduje się obiekt, jest ogrodzony i pozostaje na wyłączność dla wynajmujących. 


Czujesz zmęczenie i potrzebujesz zresetowania głowy? Wyobraź sobie tylko… Poranki otoczone zapachem natury, przeplatające się ze śpiewem ptaków, pyszna kawa spijana na tarasie, a  wieczorem relaks w jacuzzi, saunie lub przy kominku. Odpocznij wśród natury w otulinie Puszczy Białej i Narwi.

 

Cennik

 

Poniższe ceny dotyczą wynajmu domku na wyłączność dla dwóch osób na minimum dwie doby. Są to ceny orientacyjne, mogą się zmienić w zależności od obłożenia i terminu.  Ceny zawierają drewno do kominka (w okresie zimowym), oraz dwa rowery (w okresie letnim).

Sezon niski:

  • 640 zł/dobę - w tygodniu (od niedzieli do piątku)
  • 790 zł/dobę - w weekendy (od piątku do niedzieli) i święta

Sezon wysoki (21.06-31.08):

  • 690 zł/dobę - w tygodniu (od niedzieli do piątku)
  • 840 zł/dobę - w weekendy (od piątku do niedzieli) i święta

Sylwester (31.12):

  • 1300 zł

Wynajem na pobyt dłuższy niż 2 doby premiowany jest rabatem. Pobyty jednodniowe za dodatkową opłatą 100 zł (dostępne tylko gdy mamy jednodniową lukę w kalendarzu).

 

Doba hotelowa w Dużej Holenderce jest w godzinach 15:00 - 11:00.

 

Dodatki

  • przyjazd z pupilem - 75 zł/pupil/pobyt
  • pobyt więcej niż dwóch osób (za każdą osobę powyżej dwóch) - 75 zł/osobę/dobę
  • korzystanie z jacuzzi jest bezpłatne, jednak ze względu na bardzo wysokie koszty energii temperaturę kąpielową (37-38°C) zapewniamy w godzinach 16:00 - 23:00. Za dodatkową opłatą 75 zł możemy rozszerzyć ten przedział czasowy na 24h.
  • dzieci do drugiego roku życia, które śpią z rodzicami gościmy za darmo. Starsze dzieci traktowane są jako osoby dorosłe, dla których przygotowujemy pościel i ręczniki.
  • kaucja zwrotna za sprzątanie - 300 zł (dla rezerwacji powyżej 3 osób) - Czas to pieniądz ;) Wydłużone sprzątanie to dla nas dodatkowy koszt, a czasem również frustracja następnych gości. Dla tych którym nie chce się posprzątać, wstawić naczyń do zmywarki, przywrócić meblom ich pierwotną pozycję. Oczywiście kaucja jest również na poczet ewentualnych zniszczeń. Jeżeli domek zostanie oddany w należytym stanie zwracamy całą kwotę. Płatność kaucji przelewem, zwrot również przelewem.

Ze względu na sąsiadującą zabudowę w domu nie mogą być organizowane uroczystości i imprezy. Nie wyrażamy zgody na zapraszanie zewnętrznych gości, w obiekcie i na terenie posesji może przebywać tylko tyle osób dla ilu została zrobiona rezerwacja.

Domki

Pow. 32 m2
Max. osób 2
Pow. 48 m2
Max. osób 4
Pow. 35 m2
Max. osób 2
Pow. 48 m2
Max. osób 3
Pow. 42 m2
Max. osób 3
Pow. 42 m2
Max. osób 3
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja