Domek SamosiejkaOdpoczynek wśród natury w otulinie Puszczy Białej i Narwi. Idealne miejsce na długie spacery, przejażdżki rowerowe i wygrzewanie się w jacuzzi lub przy kominku...

WiFi

WiFi

Kuchnia,aneks

Kuchnia,aneks

Ręczniki

Ręczniki

Szampon, mydło

Szampon, mydło

Ogrzewanie

Ogrzewanie

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Parking darmowy

Parking darmowy

Kominek

Kominek

Zmywarka

Zmywarka

Lodówka

Lodówka

Mikrofalówka

Mikrofalówka

Opiekacz, toster

Opiekacz, toster

Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Czajnik

Czajnik

Obiekt położony jest wśród zagajnika sosenek samosiejek. Niesamowity zapach leśnej atmosfery będzie towarzyszył Ci przez cały wyjazd. Domek mierzy 32 m², pomieści 2 osoby. Na dole znajduje się funkcjonalna, wyposażona kuchnia, łazienka, a w pokoju rozkładana kanapa z funkcją spania. Na górze, na antresoli umieszczone zostało wygodne, duże łóżko. Przed obiektem znajduje się niemały taras, by móc w pełni cieszyć się dobrocią natury. Domek Samosiejka posiada na wyposażeniu jacuzzi, do użytku wynajmujących. Teren, na którym znajduje się obiekt, jest ogrodzony i pozostaje na wyłączność dla wynajmujących.  
 

Kawa spijana o świecie, w towarzystwie lekkiego podmuchu wiatru i niesamowitego zapachu lasu to poranek wręcz idealny. Czujesz to? Wieczorem odpocznij, relaksując się w jacuzzi, rozkoszując się towarzystwem najbliższych. Odpocznij, spędź czas z najbliższymi i pozwól sobie poobcować z naturą, stawiając na wysoki standard. 

 

Cennik

 

Poniższe ceny dotyczą wynajmu domku na wyłączność dla dwóch osób na minimum dwie doby. Są to ceny orientacyjne, mogą się zmienić w zależności od obłożenia i terminu. Ceny zawierają nieograniczone korzystanie z jacuzzi, drewno do kominka (w okresie zimowym), oraz dwa rowery (w okresie letnim).

  • w tygodniu (od niedzieli do piątku) - 540 zł/dobę
  • w weekendy (od piątku do niedzieli) i święta - 690 zł/dobę

Wynajem na pobyt dłuższy niż 2 doby premiowany jest rabatem. Pobyty jednodniowe za dodatkową opłatą 100 zł (możliwe tylko w tygodniu).

 

Dodatki

  • przyjazd z pupilem (opłata jednorazowa za cały pobyt) - 75 zł/pupil/pobyt
  • dzieci do drugiego roku życia, które śpią z rodzicami lub w łóżeczku turystycznym gościmy za darmo. Starsze dzieci traktowane są jako osoby dorosłe, dla których przygotowujemy pościel i ręczniki.

Ze względu na sąsiadującą zabudowę w domu nie mogą być organizowane uroczystości i imprezy. Nie wyrażamy zgody na zapraszanie zewnętrznych gości, w obiekcie i na terenie posesji może przebywać tylko tyle osób dla ilu została zrobiona rezerwacja.

Domki

Pow. 32 m2
Max. osób 2
Pow. 48 m2
Max. osób 5
Pow. 35 m2
Max. osób 2
Pow. 48 m2
Max. osób 4
Pow. 42 m2
Max. osób 3
Pow. 42 m2
Max. osób 3
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja