Przewodnik po okolicy

Domek SamosiejkaOdpoczynek wśród natury w otulinie Puszczy Białej i Narwi. Idealne miejsce na długie spacery, przejażdżki rowerowe i wygrzewanie się w jacuzzi lub przy kominku...

WiFi

WiFi

Kuchnia,aneks

Kuchnia,aneks

Ręczniki

Ręczniki

Szampon, mydło

Szampon, mydło

Ogrzewanie

Ogrzewanie

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Parking darmowy

Parking darmowy

Kominek

Kominek

Zmywarka

Zmywarka

Lodówka

Lodówka

Mikrofalówka

Mikrofalówka

Opiekacz, toster

Opiekacz, toster

Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Czajnik

Czajnik

Obiekt położony jest wśród zagajnika sosenek samosiejek. Niesamowity zapach leśnej atmosfery będzie towarzyszył Ci przez cały wyjazd. Domek mierzy 32 m², pomieści 2 osoby. Na dole znajduje się funkcjonalna, wyposażona kuchnia, łazienka, a w pokoju rozkładana kanapa z funkcją spania. Na górze, na antresoli umieszczone zostało wygodne, duże łóżko. Przed obiektem znajduje się niemały taras, by móc w pełni cieszyć się dobrocią natury. Domek Samosiejka posiada na wyposażeniu jacuzzi oraz saunę, do wyłącznego użytku wynajmujących. Teren, na którym znajduje się obiekt, jest ogrodzony i pozostaje na wyłączność dla wynajmujących.  
 

Kawa spijana o świecie, w towarzystwie lekkiego podmuchu wiatru i niesamowitego zapachu lasu to poranek wręcz idealny. Czujesz to? Wieczorem odpocznij, relaksując się w jacuzzi, rozkoszując się towarzystwem najbliższych. Odpocznij, spędź czas z najbliższymi i pozwól sobie poobcować z naturą, stawiając na wysoki standard. 

 

Cennik

 

Poniższe ceny dotyczą wynajmu domku na wyłączność dla dwóch osób na minimum dwie doby. Są to ceny orientacyjne, mogą się zmienić w zależności od obłożenia i terminu. Ceny zawierają drewno do kominka (w okresie zimowym), oraz dwa rowery (w okresie letnim).

 

Sezon niski:

 • 590 zł/dobę - w tygodniu (od niedzieli do piątku)
 • 740 zł/dobę - w weekendy (od piątku do niedzieli) i święta

Sezon wysoki (21.06-31.08):

 • 640 zł/dobę - w tygodniu (od niedzieli do piątku)
 • 790 zł/dobę - w weekendy (od piątku do niedzieli) i święta

Sylwester (31.12):

 • 1200 zł

Wynajem na pobyt dłuższy niż 2 doby premiowany jest rabatem. Pobyty jednodniowe za dodatkową opłatą 100 zł (dostępne tylko gdy mamy jednodniową lukę w kalendarzu).

 

Doba hotelowa w Samosiejce jest w godzinach 15:00 - 11:00.

 

Dodatki

 • przyjazd z pupilem - 75 zł/pupil/pobyt
 • korzystanie z jacuzzi (bez limitu) - 100 zł/pobyt
 • korzystanie z jacuzzi (w godzinach 16:00 - 22:00) - bezpłatne
 • korzystanie z sauny - 100 zł/pobyt
 • pobyt więcej niż dwóch osób (za każdą osobę powyżej dwóch) - 75 zł/osobę/dobę
 • dzieci do drugiego roku życia, które śpią z rodzicami gościmy za darmo. Starsze dzieci traktowane są jako osoby dorosłe, dla których przygotowujemy pościel i ręczniki.

Ze względu na sąsiadującą zabudowę w domu nie mogą być organizowane uroczystości i imprezy. Nie wyrażamy zgody na zapraszanie zewnętrznych gości, w obiekcie i na terenie posesji może przebywać tylko tyle osób dla ilu została zrobiona rezerwacja.

Domki

Pow. 32 m2
Max. osób 2
Pow. 48 m2
Max. osób 4
Pow. 35 m2
Max. osób 2
Pow. 48 m2
Max. osób 3
Pow. 42 m2
Max. osób 3
Pow. 42 m2
Max. osób 3
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja